Коментар Олександра Ільяшенка "Українському радіо" стосовно відключення аналогового мовлення - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Коментар Олександра Ільяшенка “Українському радіо” стосовно відключення аналогового мовлення

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення перехід на цифровий ефір вирішила розпочати експериментом у двох регіонах. З 1 серпня у Києві та Кіровоградській області буде вимкнено аналогове мовлення. Відтак, люди не зможуть дивитися телебачення, якщо телевізор не буде обладнаний цифровим тюнером.

Більше у матеріалі нашої кореспондентки Тамари Метерчук:

“З 1-го серпня аналоговий сигнал зникне у Києві та Кіровоградські області. Щоб приймати цифровий сигнал, необхідно мати спеціальний тюнер. Перш ніж купувати обладнання потрібно перевірити якість сигналу у місці прийому. Ольга Матвієнко, мешканка села Красносілка Олександрівського району Кіровоградської області, сьогодні вирішила підготуватися до зміни прийому телесигналу і встановити обладнання для прийому цифрового сигналу. Як у неї це вийшло, вона розповіла Українському радіо телефоном.

Олександр Ільяшенко, відповідальний секретар Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, сказав Українському радіо, що результат відімкнення аналогового мовлення та переходу на цифровий сигнал переважно залежить від готовності споживачів.

За словами Олександра Іляшенка, у відповідності до карт, які були розроблені при побудові мережі, 95 відсотків населення цифровим сигналом повинна забезпечити компанія Зеонбуд. У компанії Зеонбуд Українському радіо сказали, що звяжуться з нами згодом. Технічний директор Суспільної національної телерадіокомпанії України Юрій Бойчук розповів про особливості прийому цифрового сигналу.

Нагадаємо, аналогове мовлення у Києві та Кіровоградські області буде вимкнене сьогодні рівно о півночі, з 31 серпня аналоговий сигнал зникне по всій території України”.

Тамара Метерчук. Українське радіо

Аудіозапис

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше