Коментар Сергія Костинського "Радіо Свобода" щодо запровадження мовних квот на телебаченні - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Коментар Сергія Костинського “Радіо Свобода” щодо запровадження мовних квот на телебаченні

Насправді президент вже кілька разів закликав мовників до збільшення частки української мови в ефірі, але саморегулювання тут чомусь не відбувається, зауважив у коментарі Радіо Свобода Сергій Костинський із Національної ради з телебачення та радіомовлення. Тому він підтримує запровадження квот на телеканалах.

«Українська мова для нас є не лише мовою спілкування населення України, вона є складовою інформаційної безпеки. Це – той бар’єр, який не дає можливості впливати на процеси в українській державі, і яка забезпечує інформаційний суверенітет країни», – говорить Костинський.

На його думку, міфом є те, що на непідконтрольній Україні території люди не сприймають української і не хочуть користуватися.

«Дуже успішно розвиваються в зоні проведення АТО, будуються нові мережі саме україномовні радіостанції, і вони отримують позитивні фідбеки від слухачів. Те саме і з українським телебаченням», – зазначає Сергій Костинський.

Джерело “Радіо Свобода

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше