Коментар Сергія Костинського "Радіо Свобода" щодо запровадження мовних квот на телебаченні - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Коментар Сергія Костинського “Радіо Свобода” щодо запровадження мовних квот на телебаченні

Насправді президент вже кілька разів закликав мовників до збільшення частки української мови в ефірі, але саморегулювання тут чомусь не відбувається, зауважив у коментарі Радіо Свобода Сергій Костинський із Національної ради з телебачення та радіомовлення. Тому він підтримує запровадження квот на телеканалах.

«Українська мова для нас є не лише мовою спілкування населення України, вона є складовою інформаційної безпеки. Це – той бар’єр, який не дає можливості впливати на процеси в українській державі, і яка забезпечує інформаційний суверенітет країни», – говорить Костинський.

На його думку, міфом є те, що на непідконтрольній Україні території люди не сприймають української і не хочуть користуватися.

«Дуже успішно розвиваються в зоні проведення АТО, будуються нові мережі саме україномовні радіостанції, і вони отримують позитивні фідбеки від слухачів. Те саме і з українським телебаченням», – зазначає Сергій Костинський.

Джерело “Радіо Свобода

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше