Комітет ВРУ з питань свободи слова та інформаційної політики затвердив методичні рекомендації для ЗМІ з питань забезпечення прав дитини - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Комітет ВРУ з питань свободи слова та інформаційної політики затвердив методичні рекомендації для ЗМІ з питань забезпечення прав дитини

 23 грудня Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики затвердив рекомендації засобам масової інформації з питань забезпечення прав дитини. Вони були розроблені народними депутатами Юрієм Павленком, Ольгою Черваковою та громадською організацією «Телекритика».

 У документі враховані висловлені під час проведеного Національною радою круглого столу «Діти на телебаченні: як висвітлювати та дотримуватися правил» пропозиції Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської, Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби, а також телевізійних компаній, правозахисних організацій, медіа-експертів і дитячих психологів.

Серед іншого засобам масової інформації рекомендовано дбати про фізичний, емоційний стан і гідність дітей, залучених до участі в програмах; приділяти належну увагу захисту прав дітей, які постраждали від будь-якого насильства (тим паче сексуального); не розголошувати імена та інформацію про дитину.

З методичними рекомендаціями з питань дотримання прав дитини засобами масової інформації можна ознайомитися за посиланням.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше