Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики розглянув звіт Національної ради за 2016 рік - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики розглянув звіт Національної ради за 2016 рік

22 лютого Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики, розглянувши на своєму засіданні звіт Національної ради за 2016 рік, взяв його до відома і рекомендував Парламенту його затвердити.
 

На засіданні комітету були присутні всі члени Національної ради, крім В. Коваля, який перебуває у відпустці, керівники структурних підрозділів, представники Громадської ради при Національній раді, громадських організацій, журналісти.

Голова Національної ради розповів про завдання, які вдалося виконати упродовж минулого року, та пріоритети на наступний період. Законодавці і конституційний орган спільно працюватимуть над питаннями із поліпшення правових механізмів регулювання медійної сфери.

 

Як відомо, Національна рада затвердила звіт про свою діяльність у 2016 році на засіданні 24 січня цього року і відповідно до вимог чинного законодавства до 1 лютого подала його на розгляд Президентові України та Верховній Раді України. Цей документ оприлюднено на офіційному веб-сайті регулятора.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше