Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики розглянув звіт Національної ради за 2017 рік - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики розглянув звіт Національної ради за 2017 рік

14 березня Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики, розглянувши на своєму засіданні звіт Національної ради за 2017 рік, взяв його до відома і рекомендував Парламенту його затвердити.

На засіданні Комітету були присутні всі члени Національної ради, керівники структурних підрозділів, представники Громадської ради при Національній раді, громадських організацій, журналісти.

Голова Національної ради Юрій Артеменко розповів про завдання, які вдалося виконати упродовж минулого року, і проблемні питання, які треба вирішувати в наступний період.  Зокрема, він подякував членам профільного Комітету за підтримку щодо збільшення фінансування органу на 2018 рік, що дозволить модернізувати моніторинговий центр, а це своєю чергою забезпечить  якісніший аналіз телерадіомовлення. Народних депутатів цікавили питання подальшого забезпечення мовлення вітчизняних каналів на прикордонних і окупованих територіях, впровадження цифрового мовлення, діяльності «Зеонбуду».

Загалом члени Комітету відзначили високий фаховий рівень підготовки звіту. Голова Комітету   Вікторія Сюмар назвала цей склад Національної ради найбільш професійним, ним багато зроблено для захисту інформаційного простору держави та наведення ладу і порядку в інформаційній сфері.

Законодавці й конституційний орган і надалі мають спільно працювати, аби адекватно реагувати на безпекові виклики і гібридні впливи та досягати консенсусу із покращення правових механізмів регулювання медіа.

Члени парламентського комітету одноголосно підтримали пропозицію Вікторії Сюмар взяти звіт Національної ради до відома.

Національна рада затвердила звіт про свою діяльність у 2017 році на засіданні 25 січня цього року і відповідно до вимог чинного законодавства до 1 лютого подала його на розгляд Президентові України та Верховній Раді України. Цей документ оприлюднено на офіційному веб-сайті регулятора.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше