Комітет з питань свободи слова та інформації вдруге очолив Микола Томенко (ДОПОВНЕНО)

25.12.2012

Верховна Рада України затвердила голів профільних комітетів. Комітет з питань свободи слова та інформації очолив Микола Томенко (фракція «Батьківщина»).


На цю посаду М. Томенко обраний вдруге, оскільки в 2002 – 2005 роках він уже очолював цей комітет. Крім того, під час роботи у Верховній Раді попередніх скликань народний депутат був головою Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму, двічі обирався заступником Голови парламенту. Також в уряді Юлії Тимошенко у 2005 році обіймав посаду Віце-прем’єр-міністра України з гуманітарних та соціальних питань.


Загалом у нинішньому парламенті народні депутати від Партії регіонів очолили 13 комітетів, від «Батьківщини» – 9, КПУ й «Удару» – по 3. Представники «Свободи» й позафракційних очолили по одному комітету.

Крім того, на першому засіданні Комітету, що відбулося 26 грудня, визначилися із членами і го

ловами підкомітетів. Так, головою підкомітету з питань телебачення і радіомовлення було обрано Миколу Княжицького («Батьківщина»), головою підкомітету з питань друкованих засобів масової інформації та інтернету обрано Рустама Раупова («УДАР»). Підкомітет з питань реклами знову очолила Олена Кондратюк («Батьківщина»).

Також на своєму першому засіданні члени Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації вирішили ініціювати у березні наступного року парламентські слухання з питань упровадження цифрового мовлення в Україні

Фото взято з сайту www.ukranews.com