Конференція з обрання члена Наглядової ради НСТУ у правозахисній сфері відбудеться у другій половині січня - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Конференція з обрання члена Наглядової ради НСТУ у правозахисній сфері відбудеться у другій половині січня

Національна рада проведе конференцію громадських об’єднань та асоціацій, що діють у правозахисній сфері, в період із 24 по 28 січня. Рішення про внесення змін до Календарного плану підготовки та проведення конференції було ухвалене на засіданні 13 січня. 

Попередньо проведення конференції з обрання члена Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України у сфері права було заплановано на період із 15 по 19 листопада. Однак у той час Київ було віднесено до «червоної» карантинної зони, і в місті були запроваджені суворі обмеження, нагадала відповідальна секретарка Національної ради Олена Ніцко. З огляду на це регулятор відтермінував конференцію до скасування «червоного» рівня епідемічної небезпеки на території Києва,. Оскільки зараз у столиці встановлено «жовту» карантинну зону, регулятор вирішив повернутися до цього процесу і завершити процедуру обрання члена Наглядової ради суспільного мовника.

Змінений Календарний план визначає, що конференція у правозахисній сфері має відбутися в період із 24 по 28 січня. Із 1 по 10 лютого регулятор ухвалить рішення про обрання членом Наглядової ради НСТУ кандидата від громадських об’єднань та асоціацій у сфері права.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше