Конференція з обрання Наглядової ради суспільного мовника у сфері захисту прав національних меншин відбудеться не 14, а 19 жовтня - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Конференція з обрання Наглядової ради суспільного мовника у сфері захисту прав національних меншин відбудеться не 14, а 19 жовтня

На засіданні  Національної ради 1 жовтня цього року було внесено зміни до Календарного плану проведення конференцій громадських об’єднань і асоціацій для обрання Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України.  А саме: перенесено конференцію у сфері захисту прав національних меншин з 14 на 19 жовтня.

Це рішення ухвалено з огляду на те, що цього року вперше 14 жовтня офіційно відзначатиметься свято День захисника України. Відповідний Указ Президента України  було видано 14 жовтня 2014 року за № 806/2014.

У  попередньому Календарному плані, затвердженому рішенням  Національної  ради від 9 липня 2015 року № 984,  не було враховано, що  14 жовтня – вихідний день.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше