Конференцію для обрання члена Наглядової ради НСТУ у сфері правозахисту буде проведено після поліпшення епідеміологічної ситуації в місті Києві

04.11.2021

Національна рада на засіданні 4 листопада вирішила відтермінувати проведення конференції громадських об’єднань та асоціацій, що діють у сфері правозахисту, з обрання члена Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України. Таке рішення ухвалено через встановлення з 1 листопада «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території міста Києва. Дату проведення конференції буде визначено додатково.

Відповідно до затвердженого Національної радою Календарного плану конференцію з обрання члена Наглядової ради НСТУ у правозахисній сфері було заплановано на період із 15 по 19 листопада.

28 жовтня Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення про встановлення з 1 листопада на території міста Києва «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. Також у столиці запроваджено додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи.

Враховуючи таку ситуацію, регулятор змушений відкласти у часі конференцію до скасування «червоного» рівня епідемічної небезпеки на території міста Києва. Учасників конференції буде поінформовано про це рішення Національної ради.

Після покращення епідеміологічної ситуації Національна рада ухвалить рішення, яким визначить дату проведення конференції у правозахисній сфері.