Конотопські телевізійники започатковують цілу низку проектів для дітей

19.09.2011

У Конотопі Сумської області почали запроваджувати соціально-освітні проекти на підтримку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Відповідну програму ухвалила сесія міської ради.

До реалізації цієї ідеї долучилися творчі колективи телерадіокомпаній міста. Так, Мистецько-інформаційний «РТВ-Центр «Вежа» презентував першу передачу циклу «Родина», з допомогою якої телеглядачі мали змогу побувати на засіданні міського клубу прийомних сімей, а Комунальний заклад «Конотопська дитяча телерадіоорганізація «Кон-такт» започатковує програму «Коло друзів».

Творчі проекти телевізійників передбачають підготовку передач, присвячених соціальній реабілітації дітей-сиріт, підтримці багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів. Для втілення цих задумів місцевими журналістами будуть використовуватися різноманітні форми: круглі столи, бесіди в прямому ефірі, ведення репортажу з місця події, а також проведення різноманітних телевізійних благодійних акцій, дитячих концертів.

За оцінкою фахівців, реалізація програми соціально-освітніх проектів через ЗМІ є кроком міської влади в напрямі створення умов для широкого залучення громадського сектора до ефективного вирішення завдань розвитку міста та спільного пошуку нових методів розв’язання соціальних проблем, що стоять перед громадою.