Конотопські телевізійники започатковують цілу низку проектів для дітей - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Конотопські телевізійники започатковують цілу низку проектів для дітей

У Конотопі Сумської області почали запроваджувати соціально-освітні проекти на підтримку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Відповідну програму ухвалила сесія міської ради.

До реалізації цієї ідеї долучилися творчі колективи телерадіокомпаній міста. Так, Мистецько-інформаційний «РТВ-Центр «Вежа» презентував першу передачу циклу «Родина», з допомогою якої телеглядачі мали змогу побувати на засіданні міського клубу прийомних сімей, а Комунальний заклад «Конотопська дитяча телерадіоорганізація «Кон-такт» започатковує програму «Коло друзів».

Творчі проекти телевізійників передбачають підготовку передач, присвячених соціальній реабілітації дітей-сиріт, підтримці багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів. Для втілення цих задумів місцевими журналістами будуть використовуватися різноманітні форми: круглі столи, бесіди в прямому ефірі, ведення репортажу з місця події, а також проведення різноманітних телевізійних благодійних акцій, дитячих концертів.

За оцінкою фахівців, реалізація програми соціально-освітніх проектів через ЗМІ є кроком міської влади в напрямі створення умов для широкого залучення громадського сектора до ефективного вирішення завдань розвитку міста та спільного пошуку нових методів розв’язання соціальних проблем, що стоять перед громадою.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше