Контент Nickelodeon Ukraine тепер доступний у всій Європі - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Контент Nickelodeon Ukraine тепер доступний у всій Європі

Paramount відкрила доступ до контенту від Nickelodeon і Nick Jr. українською мовою по всій Європі. На додаток до пожертви в розмірі до 1 мільйона доларів на підтримку гуманітарних організацій, таких як Польська медична місія, Червоний Хрест Польщі й Польська гуманітарна акція, Paramount пропонує безкоштовний доступ до таких шоу, як «Губка Боб Квадратні Штани» та «Дора-дослідниця» для Pluto TV, лінійних телеканалів, а також на YouTube-каналах Nickelodeon і Nick Jr. у Європі.

Доступ до розміщеного на Pluto TV контенту Nickelodeon Ukraine надається без реєстрації в таких країнах, як Німеччина, Швейцарія, Австрія, Франція, Іспанія та Італія, повідомляє польська infoWire.pl – multimedialna agencja informacyjna.

Paramount також пропонує цей тимчасовий канал більш ніж 30 партнерам у всій Європі, серед яких Німеччина, Швейцарія, Австрія, Польща, Угорщина, країни Скандинавії, Іспанія, Франція, Італія, Близький Схід та Північна Африка.

Нагадаємо, що Національна рада внесла холдинг Paramount у свій Список Вдячності.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше