Концерт «We Are One» зібрав для України 900 тисяч євро - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Концерт «We Are One» зібрав для України 900 тисяч євро

Благодійний концерт «We Are One» («Ми єдині») на Національній арені Бухареста зібрав 4,5 мільйона леїв для біженців з України. Це приблизно 900 тисяч євро. Частина цих грошей надійшла від реклами, яку під час концерту транслювало PRO TV. Ці кошти були повністю передані для біженців з України.

Пожертви для українських людей, що були змушені покинути Батьківщину, надійшли з кількох джерел: 35 000 проданих квитків, SMS, банківські перекази та доходи від реклами PRO TV під час трансляції.

Paginademedia.ro підрахував рекламний ефір за чотири години. За його підрахунками, загальна сума реклами на PRO TV становила приблизно 250 000 – 280 000 євро. Було враховано аудиторію рекламних оголошень, запланованих з 20.00 до 24.00. Щоб зробити свій внесок у пожертвування, за інформацією Paginademedia.ro, більшість рекламних клієнтів взяли «плату солідарності», тобто ціну за рекламу майже втричі вищу за звичайну вартість.

Благодійний концерт «We Are One» організували Saga Festival, PRO TV, Kiss FM і мерія Бухареста. Його представили Енді Мойсеску та Андреа Еска.

На концерті серед інших співали такі відомі виконавці: Армін ван Бюрен, Том Оделл, Джамала, INNA, Грасу XXL, Волтай, Спайк, Фелі, Guess Who, Вама, Ірина Раймес, Carla’s Dreams, Андра, Хорія Бренсіу, Делія та Антонія.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше