Концерт польського телеканалу TVN на підтримку України покажуть три українські канали - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Концерт польського телеканалу TVN на підтримку України покажуть три українські канали

У неділю, 20 березня, о 20.00 на Atlas Arena у Лодзі відбудеться благодійний концерт «Разом з Україною». Його організували Follow The Step та TVN Group Discovery як телевізійний партнер. У Польщі шоу транслюватиметься на TVN і на Player.pl. За межами Польщі концерт покажуть телеканал ITVN (TVN International) і «три великі українські телестанції» (їх назви не розголошуються). Крім того, TVN транслюватиме 10-хвилинний благодійний рекламний блок, кошти від якого підуть на збір коштів Польської гуманітарної акції (PAH) для жертв війни в Україні.

«Що, мабуть, найголовніше в цьому концерті, так це те, що його транслюватимуть у Польщі, але він також буде транслюватися в Україні, його транслюватимуть три великі українські телевізійні станції, його ведуть поляк і українець», – сказав Едвард Міщак, програмний директор TVN.

«Разом з Україною» – музичний захід, організований на знак солідарності з людьми, які втікають від війни. Загальні кошти від продажу квитків будуть передані Польській гуманітарній акції на підтримку українців. У концерті виступлять такі артисти з Польщі й України, як Майя Комаровська, Данута Стенка, Ванесса Олександр, Дарія Завялов, Аніта Ліпніцька, Катажина Щет Кая, Наталія Пшибиш, Дарія Псехо, Тіна Кароль, Яна Шемаєва Джеррі Хейл, Матеуш Доп’єр, Кшиштоф Залевський, Ігор Валашек «Іго», Станіслав Сойка, Мацей Мусяловський, Томаш Зентек, Анджей Северин та Дагадана. Ведучі шоу – Аліна Макарчук і Марцін Прокоп.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше