Концерт суспільного мовника Словенії зібрав майже 800 тисяч євро для України - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Концерт суспільного мовника Словенії зібрав майже 800 тисяч євро для України

Спільно зі Словенським Червоним Хрестом і Caritas Slovenia суспільний мовник Словенії «RTV Slovenia» організував благодійний концерт для допомоги біженцям з України, під час якого наразі зібрано понад 799 650 євро. Пожертви все ще приймаються, повідомляє телекомпанія.

Початок війни в Україні сколихнув увесь світ і, безсумнівно, вплинув на життя мільйонів людей у всьому світі. Кожна війна супроводжується невимовною гуманітарною кризою, яку можна пом’якшити лише взаємною людською солідарністю і великодушністю.

Благодійний концерт, проведений «RTV Slovenia» у співпраці зі Словенським Червоним Хрестом і Caritas Slovenia під девізом «Станемо разом за Україну», зібрав фінансову допомогу для біженців з України. Наразі було зібрано понад 799 650 євро, а шоу подивилися 117 000 людей. Отримано майже 2800 дзвінків.

Благодійний концерт симфонічного оркестру «RTV Slovenia» і гостей транслювався в прямому ефірі на «TV SLO 1», «Radio Slovenia 1», «Radio Koper», «Radio Maribor» і на вебпорталі MMC. Концерт представили популярні ведучі Бернарда Жарн та Ігор Е. Бергант, а дзвінки отримували багато відомих осіб з «RTV Slovenia», де координував програму Рок Кужел.

До симфонічного оркестру в Студії 1 «TV Slovenia» приєдналися багато відомих музикантів, серед яких Єва Беус, Міха Коретич, Звездана Новакович, Чараліце і Даніель Богатай, ансамбль Сашо Авсеніка, Дітка, Владо Креслін, Аня Павлін, Ламай, Борт Росс та інші.

У заході також взяли участь кореспонденти «RTV Slovenia» з України та прикордонних країн, де вже знайшли притулок тисячі біженців. Глядачі стали свідками історій, сповнених відчаю і надії, страху і величезного співчуття та солідарності, яким глядачі, слухачі і користувачі «RTV Slovenia» також добровільно зробили свої внески. У заході також взяв участь Посол України у Словенії Михайло Бродович, який назвав події в Україні «воєнним злочином» і подякував Словенії за допомогу, незважаючи на те, що вона маленька країна.

Як суспільний мовник «RTV Slovenia» завжди прагне надавати громадськості вичерпну й актуальну інформацію про ситуацію в Україні та вздовж її кордонів. У знак солідарності з громадянами України він транслює на своєму вебсайті місцеві українські радіопрограми, що дасть змогу почуватися людям ближче до свого дому.

Під час підготовки заходу генеральний директор «RTV Slovenia» Андрей Грах Ватмоуг написав: «Словенський народ багато разів доводив нам, що ми вміємо розпізнавати, а також допомагати друзям в біді. Великим є бажання солідарності і самовіддана допомога жертвам української війни, тому ми на «RTV Slovenia» вирішили організувати благодійний концерт для України. Сподіваємось, у чудовій компанії симфонічного оркестру «RTVS» і популярних словенських музикантів ми зможемо зібрати якомога більше грошей і таким чином допомогти тим, хто змушений був шукати притулку в нашій країні, щоб врятувати своє життя. Ми щиро вдячні всім, хто зробив усе можливе, щоб зробити свій внесок у цю велику справу».​

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше