«Кордон: рівень безпеки» - сумські мовники проведуть спільний телемарафон - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

«Кордон: рівень безпеки» – сумські мовники проведуть спільний телемарафон

На Сумщині 24 лютого відбудеться спільний телемарафон за участі представників медіа, облдержадміністрації, правоохоронних органів і силових структур краю. Мета – інформувати жителів прикордонної області щодо дій у надзвичайній ситуації та продовжити комунікацію влади, правоохоронних і силових органів з журналістами та громадами на місцях.

 Телемарафон «Кордон: рівень безпеки» проведуть о 19:20 на платформі суспільного мовника «UA:Суми».

 Учасники марафону  у прямому ефірі будуть будуть говорити про:

– готовність Сумщини до ймовірної військової агресії Росії;

–  варіанти розвитку ситуації;

– алгоритм дій для цивільних, і про те, в якому стані тероборона сьогодні.

 До трансляції приєднаються сумські телеканали та інтернет-видання: ТРК «ATV», ТРК «Відікон», Телекомпанія «СТС», «0542.ua – сайт міста Суми», «Шостка.INFO», «Ямпільське інформаційне агентство», «Данкор онлайн», «Суми Сьогодні / Sumy.Today», «The Sumy Post / Сумы новости», «Глухів INFO», «05453.com.ua – Кролевець новини», «Ромни 24», «Голос Конотопа – Конотоп Новости», «Ваш Шанс/новости СУМЫ».

 Раніше з ініціативою проведення таких телемарафонів у регіонах  виступив член Національної ради Максим Онопрієнко. Медіарегулятор звернувся до органів місцевої влади, представників силових відомств та ДСНС  із проханням налагодити комунікацію з медіа.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше