Костинський: Нацрада може перевірити "112 Україна" через висловлювання Мураєва - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Костинський: Нацрада може перевірити “112 Україна” через висловлювання Мураєва

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення планує під час засідання 21 червня ухвалити рішення про призначення позапланової перевірки телеканалу “112 Україна”, в ефірі якого народний депутат Євген Мураєв назвав Олега Сенцова терористом.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомив член Нацради Сергій Костинський.

“Певна риторика, яка нагадує риторику російських політичних діячів, набуває все більш системного характеру і з’являється в ефірі таких телеканалів, як NewsOne і “112 Україна”. Я сподіваюсь, що наступного четверга Нацрада проголосує за призначення позапланової перевірки телеканалу “112 Україна” і детально розбереться в тому, чи має місце розпалювання ворожнечі у вислові (Мураєва – ред.), чи тут взагалі немає порушення жодної норми закону”, – зазначив Костинський.

Наступне засідання Нацради, під час якого може бути прийняте відповідне рішення, заплановане на 21 червня. Перед цим регулятор тричі не міг провести засідань через відсутність кворуму, зокрема – 14 червня.

 

Джерело УКРІНФОРМ

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше