«Крим. Спротив» - окупація Криму очима іноземного дослідника - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

«Крим. Спротив» – окупація Криму очима іноземного дослідника

У лютому 2014 року іноземний дослідник Джеймс (Остін Черрон) приїхав до Криму одразу, як тільки дізнався про невідомих “зелених чоловічків”. Він став головним героєм документально-художньої стрічки “Крим. Спротив”, присвяченої хроніці окупації півострова. Це – його історія про те, що насправді відбувалося на півострові.  

У 20-хвилинному фільмі розповідається про захист України в Криму, кримських татар і українців, які зараз стали головною мішенню для окупанта. Вони і нині продовжують опір – хто в тюрмах, хто на волі, хто в окупованому Криму, а хто на материку.

Ця жива історія про людську непокору і прагнення свободи для рідної землі має бути розказана кожному, і навіть тим, хто по всьому світу спостерігає за подіями в Україні. «Крим. Спротив» – це і вклад у забезпечення міжнародної підтримки в питанні майбутньої деокупації Криму.

Автор ідеї і співавтор сценарію фільму – перший заступник Міністра інформаційної політики Еміне Джапарова, головний режисер – Фатіма Османова. 

Цю роботу можна переглянути і поширювати з цього посилання.   https://youtu.be/cCid8UDEfeU

Стрічка доступна англійською або російською мовами з українськими субтитрами.

 

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше