Кримськотатарське радіо «Meydan» мовитиме на Крим через супутник – Костинський - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Кримськотатарське радіо «Meydan» мовитиме на Крим через супутник – Костинський

Кримськотатарське радіо «Meydan» мовитиме на анексований Крим через супутник Astra 4А. За відповідне рішення 7 грудня одноголосно проголосувала Нацрада України з телерадіомовлення.

Про це 7 грудня в коментарі Крим.Реалії розповів член Нацради Сергій Костинський.

«На сьогоднішній день «Meydan» – це й інформаційні, й інформаційно-аналітичні передачі, і музика… Я вважаю, що для нас це ще один крок вперед до забезпечення доступу всім нашим громадянам, які живуть в окупованому Криму, до українських телеканалів та радіостанцій», – сказав Костинський.

За його словами, мовлення здійснюватиметься з супутника Astra 4А.

«Серед усіх можливих технологій, найбільш ефективною для мовлення на окупованій території є супутникове мовлення. Останнім часом радіостанції з відкритим сигналом виходять також на супутник. Це дає можливість через телевізор отримувати сигнал. Радіо можна буде слухати в будь-якому місті або селищі», – додав він.

17 серпня з Чонгарської телерадіовежі в Херсонській області почалася трансляція цифрового телебачення на територію анексованого Криму.

На територію Північного Криму транслюються п’ять каналів – «UA: Крим», «5 канал», «Прямий канал» («Тоніс»), ICTV, «Чорноморська телерадіокомпанія».

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України відновила посаду представника в Криму і Севастополі.

23 листопада Костинський повідомив, що Київ збільшив потужність мовлення на територію анексованого Росією Криму більш ніж утричі.

 

Джерело “Крим.Реалії

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше