Київській ДТРК та Запорізькій ОДТРК продовжено ліцензії

18.11.2011

Цього тижня Національна рада продовжила ліцензії на мовлення Київській державній регіональній телерадіокомпанії та Закарпатській обласній державній телерадіокомпанії. Останній, окрім цього, ще переоформлено ліцензію. А Сумській обласній державній телерадіокомпанії скасовано санкцію «оголшення попередження».

Закарпатська ОДТРК переоформила ліцензію на ефірне радіомовлення в межах області. Мова йде про міста Хуст, Міжгір’я, Велике Березне та Рахів. Компанія змінила позивні, оператора телекомунікацій та уточнила територію розповсюдження у Міжгір’ї.

Позивні з «Радіо Тиса» змінилися на «FM Тиса», оператором телекомунікацій стало ТОВ «Телемережі Луцьк» замість Закарпатського ОРТПЦ. Також компанія надала перелік прилеглих районів до міста Міжгіря. А саме: Іршавський, Свалявський і Тячівський райони.

ДО «Київська державна регіональна телерадіокомпанія» продовжено термін однієї з її діючих ліцензій. А саме, ліцензію на мовлення з використанням 5 телеканалів в області. Раніше в діяльності телерадіоорганізації були порушення і регулятор застосовував до ціїї компанії санкції. Однак нещодавно всі санкції компанії було скасовано за результатами позапланової перевірки, яка зафіксувала, що всі невідповідності усунено і компанія мовить у законодавчому полі.

Також Національна рада рада скасувала санкцію «оголошення попередження» Сумській ОДТРК, оскільки компанія усунула порушення, що були виявлені її діяльності в містах Конотопі та Лебедині, це підтверджено позаплановою перевіркою.

_____________________________________________________________________________
Стежте за нашими новинами на facebook.com/NacRada та twitter.com/NacRada