Київській «Волі-кабель» та «Кабельному телебаченню міста» з Чернівців призначено позапланові перевірки

19.02.2013

На засіданні 18 лютого ц. р. Національна рада ухвалила рішення призначити позапланову перевірку діяльності товариства з обмеженою відповідальністю «Телекомпанія «Кабельне телебачення міста», м. Чернівці, з метою перевірки дотримання ним вимог частини четвертої статті 35 і частини п’ятої статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

За результатами моніторингу, проведеного 9 січня цього року, зафіксовано ознаки порушення компанією згаданого закону, оскільки з’ясовано, що керівник телекомпанії Куляк В.П. звільнений з посади 26 жовтня 2012 року. Однак станом на 6 лютого 2013 року заява від телекомпанії про переоформлення ліцензії до Національної ради не надходила. Також моніторингом встановлено, що без дозволу транслюються 26 програм, водночас не транслюються 23 програми, передбачені ліцензією.

Позапланова перевірка стосуватиметься й діяльності товариства з обмеженою відповідальністю «Воля-кабель» у м. Києві. Таке рішення регуляторного органу обумовлене неодноразовими зверненнями громадянина Малишева і ухвалене з метою з’ясування фактів, викладених у його скаргах. Відтак перевірятимуться дотримання компанією умов ліцензії в частині території розташування (прийому) багатоканальної телемережі, оператора телекомунікацій та вимог частин першої, третьої, п’ятої, сьомої статті 39 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».