„Київстар Дж.Ес.Ем.” не отримав ліцензії провайдера програмної послуги - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

„Київстар Дж.Ес.Ем.” не отримав ліцензії провайдера програмної послуги

На засіданні Національної ради 29 липня 2010 року не було ухвалено рішення про видачу ліцензії провайдера програмної послуги ЗАТ „Київстар Дж.Ес.Ем.”, м. Київ.

Компанія подала заявки на отримання ліцензії провайдера програмної послуги з використанням технології ІPTV у містах Дніпропетровську, Донецьку, Львові, Харкові, Києві, Одесі, Сімферополі ще в листопаді 2009 року, потім доопрацьовувала документи.

Причиною, через яку члени Національної ради не ухвалили рішення про надання ліцензії, стала зазначена в заяві компанії кількість домогосподарств, вказана у межах вулиць відповідних міст. Згідно із чинними нормами законодавства до формули розрахунку ліцензійного збору входить кількість населення в межах територіально-адміністративних одиниць, на території яких компанія має намір надавати свою послугу.

Представник компанії, що був присутній на засіданні, погодився з аргументами Національної ради щодо необхідності внесення змін такого характеру до своїх заявних документів.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше