Латвійський медіарегулятор NEPLP заблокує 16 російських сайтів, серед яких сайт «Першого каналу» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Латвійський медіарегулятор NEPLP заблокує 16 російських сайтів, серед яких сайт «Першого каналу»

Сьогодні, 8 квітня, Національна рада з електронних ЗМІ Латвії вирішила заблокувати 16 російських сайтів як такі, що створюють загрозу національній безпеці. Заблокованими будуть сайти rbc.ru, mail.ru, а також сайт «Першого каналу» 1tv.ru. Про це повідомив голова латвійського медіарегулятора Іварс Аболіньш на своїй сторінці у твіттері.

Рішення було ухвалено для захисту інформаційного простору Латвії.

Доступ до цих сайтів зникне з наступного тижня. Моніторинг інфополя країни триватиме і далі.

Іварс Аболіньш подякував Сейму країни за те, що на законодавчому рівні були розширені повноваження NEPLP, що дало можливість відреагувати на такі загрози.

«Щиро дякую депутатам Сейму за розширені повноваження NEPLP, які, нарешті, дали змогу ефективно боротися з недобросовісними надавачами послуг на вимогу. Найближчим часом громадськість побачить результати», – написав він.

7 квітня латвійський Сейм остаточно ухвалив зміни до закону про електронні ЗМІ, ініційовані Комісією національної безпеки. Вони надають NEPLP більш широкі права щодо обмеження доступу до сервісів, які раніше курував регулятор і які перебувають під його наглядом.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше