Латвійський медіарегулятор обмежив доступ до сайтів, пов'язаних із кремлівськими пропагандистами - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Латвійський медіарегулятор обмежив доступ до сайтів, пов’язаних із кремлівськими пропагандистами

Національна рада з електронних засобів інформації Латвії (NEPLP) тимчасово заблокувала доступ до низки сайтів, повʼязаних із російськими пропагандистськими засобами інформації. Про це повідомляє Latvijas Vestnesis.

Рішення про обмеження доступу ухвалене відповідно до Регламенту Ради Європейського Союзу про обмежувальні заходи у зв’язку з діями рф, які дестабілізують ситуацію в Україні.

Обмеження поширюються на сайти: Russia Today English, Russia Today UK, Russia Today Germany, Russia Today France, Russia Today Spanish un Sputnik.

Отже, під блокування потрапили ресурси: deutsch.rt.com, fr.rt.com, rtde.xyz, rtde.site, rtde.live, rtde.team, rtde.website, sputniknews. gr, sputniknews.cn, sputniknews.kz, lt.sputniknews.ru, oz.sputniknews-uz.com, baltnews.ru, sputnik.az, sputnik.kg, sputnik-abkhazia.info, sputnik-georgia.com, sputnik-ossetia.com, sputnik-tj.com.

Також доступ обмежено і до дубльованих дзеркал цих ресурсів.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше