Латвія заборонила ще 18 російських каналів - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Латвія заборонила ще 18 російських каналів

Регулятор Латвії NEPLP заборонив розповсюдження 18 російських телеканалів, які перебувають у безпосередній або опосередкованій власності Газпромбанку.

Зі списку програм для трансляції вилучені: «THT-Comedy», «THT4 International», «TNT», «TNT Music», «FRIDAY International», «KHL TV channel», «KHL HDTV channel», «KINOPREM’YERA», «KINOSVIDANIYE», «Muzhskoye kino», «Lya-minor TV», «Аvto Plus», «Nostal’giya», «ZHIVI!», «Kto yest’ kto», «Malysh-TV», «Russkaya noch’», «Zee TV».

Програми, заборонені в Латвії, належать російському Газпромбанку, його медіа-холдингу «Gazprom Media Holdings» або його дочірньому підприємству «Red Media».

У NEPLP додають, що Газпромбанк є зареєстрованим у Росії акціонерним товариством і перебуває під санкціями Бюро контролю за іноземними активами США з лютого цього року.

 Коментуючи це рішення, членкиня NEPLP Ієва Калдерауска зазначила: «NEPLP далі слідує рішенням щодо накладення міжнародних санкцій у зв’язку з жорстокою війною Росії в Україні. Рішення Ради заборонити розповсюдження програм агресора у Латвії є логічним кроком для захисту нашого інформаційного простору та зміцнення національної безпеки».

Рішення про заборону розповсюдження каналів, ухвалене 7 березня, набуде чинності після його опублікування в Офіційному віснику Латвії.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше