Ліцензіату, що упродовж півтора року не подавав інформацію про зміну власників та органи управління, оголошено попередження - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Ліцензіату, що упродовж півтора року не подавав інформацію про зміну власників та органи управління, оголошено попередження

Національна рада оголосила попередження провайдеру програмної послуги ПП «Світогляд», с. Велика Круча Пирятинського району Полтавської обл., за порушення загальної концепції програм для ретрансляції та невідповідність відомостей про власників та органи управління умовам ліцензії. Відповідне рішення регулятор ухвалив під час засідання 29 вересня.

Перевірка компанії зафіксувала, що не ретранслюється 1 програма, передбачена загальною концепцією, натомість ретранслюються 10 непередбачених  програм.

Також було виявлено, що відомості про власників та органи управління не відповідають умовам ліцензії, а зміни відбулися ще в травні 2015 року, тобто компанія не подавала необхідну інформацію упродовж майже півтора року, хоч за законом мала б це зробити упродовж десяти днів.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше