Ліцензіати повідомляють Національну раду про зміни у своїй діяльності, спричинені карантином - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Ліцензіати повідомляють Національну раду про зміни у своїй діяльності, спричинені карантином

Враховуючи вплив запроваджених карантинних заходів на діяльність телерадіоорганізацій, Національна рада ще на початку карантину запропонувала мовникам інформувати про труднощі, з якими вони стикаються у своїй роботі. На сьогодні до регуляторного органу надійшло 51 повідомлення від ліцензіатів про вимушені зміни в роботі.

«Усі деталі цих повідомлень будуть нами ретельно досліджені, – зауважила голова Національної ради Ольга Герасим’юк під час засідання. –  Все, що стосується справді карантинних заходів, буде взято Національною радою до уваги. Решта речей, які можуть стосуватися порушень законодавства, будуть, безперечно у фокусі нашого моніторингу та реагування».

За останні 2 тижні фінансові труднощі виникли одразу в кількох компаній. Через неспроможність оплачувати послуги Концерну РРТ ТОВ «Балінформкомпанія» (логотип «знак, який складається зі стилізованих літер «Б» «І» «К»), м. Балта Одеської області, було вимушене зменшити обсяг регіонального телемовлення із 24 год. до 15 год./добу. ТОВ «Студія «Місто» (логотип «Ц ЦЕНТРАЛЬНИЙ» (комбіноване)), м. Полтава, припинило супутникове мовлення.

Також із 30.06.2020 припинила ефірне мовлення Приватна регіональна телерадіокомпанія «Дюфюл» (логотип «ТВП», 46 ТВК), м. Першотравенськ Дніпропетровської області, а кабельне мовлення припинило комунальне підприємство «Медіа-центр» (логотип –  комбіноване позначення, словесну частину якого представлено написами «Тясмин», «ТЕЛЕРАДІОМОВНА СТУДІЯ» та великою літерою «С», що виконано оригінальним шрифтом) з м. Сміли Черкаської області.

Через зміну місцезнаходження студії тимчасово було припинено радіомовлення ТОВ «Інформ мережа» (позивні «Формат»), м. Київ, на частотах у містах Токмаку, Пологах і Мелітополі та ТОВ «Меді мережа» (позивні «Формат»), м. Київ, на частотах у містах Приморську, Бердянську і Запоріжжі, мовлення уже відновлено.

ТОВ «Фешн ТВ – Україна» (логотип: «+86NSR»), м. Чернівці, повідомило Національну раду про відновлення супутникового мовлення, яке було припинено 16.05.2020  із технічних причин. А ТОВ «ТРК «Подолянин ТV», с. Абрикосівка Хмельницької обл., розпочне ефірне радіомовлення на частоті 105,7 МГц  
у м. Кам’янець-Подільському з 01.07.2020. Раніше ліцензіат інформував Національну раду про неможливість вчасно розпочати мовлення через затримку отримання в УДЦР дозволу на експлуатацію РЕЗ мовлення.

Також до Національної ради надійшли 2 листи ТОВ «Ера Продакшн», м. Київ. Перший –  про припинення надання послуг із трансляції у мультиплексі на 41 ТВК у м. Києві програми «ОТV» (ТОВ «Музичний канал «О-ТВ») з 01.06.2020 через заборгованість компанії за надані послуги. Другий – про відновлення трансляції цифрової програми «ОТV» з 11.06.2020 у зв’язку з частковим виконанням ТОВ «Музичний канал «О-ТВ» фінансових зобов’язань.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше