Ліцензії "112 Україна": Костинський каже, що Нацрада планує розгляд на 26 вересня - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Ліцензії “112 Україна”: Костинський каже, що Нацрада планує розгляд на 26 вересня

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення планує 26 вересня розглянути питання щодо продовження ліцензії групі регіональних каналів, які мовлять під логотипом “112 Україна”.
Про це в ексклюзивному коментарі Укрінформу повідомив член Нацради Сергій Костинський.

“Ми плануємо вже цього тижня (на засіданні 19 вересня, — ред.) внести до порядку денного п’ять питань щодо регіональних каналів, які ретранслюють телеканал “112 Україна” (ТОВ “Аріадна ТВ”, ТОВ “Лідер ТВ”, ТОВ “ТВ Вибір”, ТОВ “Новий формат ТВ” і ТОВ “Партнер ТВ”, — ред.). Розгляд питання планується 26 вересня”, — сказав Костинський.

Однак він не виключає, що розгляд цього пакету питань доведеться відтермінувати у зв’язку з тим, що представники ліцензіатів у таких випадках зазвичай відмовляються отримувати запрошення регулятора.

“Ми зараз відправлятимемо запрошення представникам мовника на цю дату (26 вересня, — ред.). Зазвичай ліцензіати не отримують наших запрошень. Тому, можливо, 26 вересня доведеться ще й перенести розгляд. Тобто ми рухаємося в рамках закону: є рішення суду, і ми діємо оперативно, включаючи ці питання до найближчого порядку денного”, — зазначив член Нацради.

Водночас він нагадав, що йдеться про те, що мовлення групи компаній, які мовлять під логотипом “112 Україна”, не відповідає мовам програмної концепції, з якою ті перемогли на відповідному конкурсі Нацради.

“За умовами конкурсу, ці частоти в регіональному мультиплексі були передбачені для регіонального мовлення. А фактично на цих регіональних частотах було створено один загальнонаціональний телеканал. Це на нашу думку є неправомірним”, — уточнив Костинський.

Джерело Укрінформ

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше