«Львівське радіо» стало суб’єктом інформаційної діяльності - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

«Львівське радіо» стало суб’єктом інформаційної діяльності

Під час засідання 28 квітня Національна рада розглянула заяву Львівського комунального підприємства «Львівське радіо» (позивні «Львівське радіо»). Підприємство просить зареєструвати його як суб’єкта інформаційної діяльності. Вивчивши документи компанії, регуляторний орган задовольнив це клопотання.

Відповідно до наданих документів радіостанція є студією-виробником зі Львова. Свою діяльність вона провадитиме у сфері телебачення і радіомовлення. Програмною спрямованістю вказано інформаційно-просвітницьку. «Львівське радіо» є відкритим майданчиком комунікації і генерування сучасних урбан-проєктів для об’єднаної територіальної громади Львова.

Компанія зосередиться на створенні мультиплатформних подкастів, спрямованих на всебічне інформування львівської громади щодо важливих суспільних питань. Окрім того, вона планує розвивати прогресивні економічні, соціальні, культурно-освітні, навчальні, музичні, спортивні проєкти, а також дитячі та юнацькі програми. Радіопередачі можна буде слухати в прямому ефірі.

В.о. директора цієї радіостанції вказано Мирославу Лубкович, а її засновником є Львівська міська рада.

Отримати свідоцтво про державну реєстрацію встановленого зразка «Львівське радіо» зможе одразу ж після сплати реєстраційного збору, як вимагає того законодавство.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше