Литовський медіарегулятор LRTK просить Google видалити додатки, які надають доступ до заборонених російських каналів - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Литовський медіарегулятор LRTK просить Google видалити додатки, які надають доступ до заборонених російських каналів

22 березня Комісія з радіо і телебачення Литви (LRTK) звернулася до технологічної компанії Google із заявою про видалення з Google Play Store додатків, за допомогою яких можна дивитися заборонені телевізійні програми.

 LRTK виявила, що в інтернет-магазині Google міститься щонайменше 38 додатків із російської федерації, які можна використовувати для перегляду пропагандистських телевізійних програм. Серед них програми RT, які заборонені на всій території Європейського Союзу через агресивну війну росії в Україні, а також ті, що були заборонені до ретрансляції в Литві через розпалювання війни і національної ворожнечі та поширення тенденційної дезінформації.

LRTK просить Google застосувати геоблокування до цих гаджетів у Литві. Таким чином, ці програми будуть недоступні для литовських користувачів, і це сприятиме ефективнішому запобіганню дезінформації.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше