Литовський журналіст, засновник інтернет-телеканалу Laisvės TV Андрюс Тапінас збирає кошти на "Байрактар" для України - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Литовський журналіст, засновник інтернет-телеканалу Laisvės TV Андрюс Тапінас збирає кошти на “Байрактар” для України

Громадський діяч і телеведучий Андрюс Тапінас оголосив кампанію зі збору грошей для підтримки військової боротьби України проти рф. Упродовж семи годин після оголошення кампанії Андрюсу Тапінасу його прихильники вже переказали 946 157 євро. Тобто його мета – 5 мільйонів євро – є цілком осяжною у найближчій перспективі.

На своїй сторінці у фейсбук він повідомив, що вже домовився з міністерствами оборони Литви і Туреччини та виробниками Bayraktar TB2 про закупівлю цієї високоточної зброї для українців.

Андрюса Тапінаса знають у Литві як ведучого інтелектуальної гри «Золотий розум», телепрограми «Генерація грошей», автора й ведучого політико-сатиричного проєкту «Тримайтеся там» та багатьох інших.

Також він відомий своєю громадянською позицією і є засновником інтернет-телебачення Laisvės TV, яке утримується завдяки громадському фінансуванню. Саме «Телебачення Свобода» стало першим пожертвувачем, перерахувавши для цієї кампанії 62 тисячі євро.

Національна рада вдячна і самому журналістові, і телеканалові Laisvės TV за таку важливу і необхідну у час війни підтримку та вносить їх до свого «Списку медіадрузів України».

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше