Литва надала Україні передавачі для відновлення мовлення в регіонах з найбільш пошкодженою інфраструктурою - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Литва надала Україні передавачі для відновлення мовлення в регіонах з найбільш пошкодженою інфраструктурою

Радіопередавальний і телевізійний центр Литовської Республіки (AB Lietuvos radijo ir televizijos centras) передав державному Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення 10 FM-радіопередавачів і 9 цифрових телевізійних передавачів для відновлення трансляції українських мовників. Обладнання гуманітарною допомогою вже надійшло в Україну і найближчим часом буде встановлене, повідомляє Концерн РРТ.

Техніку встановлять на телерадіопередавальних станціях у регіонах із найбільш пошкодженою телекомунікаційною інфраструктурою.

FM-передавачі будуть використані для відбудови і розвитку мережі Національної суспільної телерадіокомпанії України  в Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Чернігівській, Дніпропетровській та Харківській областях уже впродовж двох наступних тижнів.

Відновлення телекомунікаційної інфраструктури забезпечить українських громадян ефіром вітчизняних телевізійних і радіомовників, який вони втратили через руйнування ворожої армії.

Національна рада приєднується до слів подяки литовським друзям технічного директора Концерну РРТ Сергія Семерея.

Регулятор також внесе Радіопередавальний і телевізійний центр Литовської Республіки до Списку Вдячності.

Фото із сайту baltics.news

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше