Максим Онопрієно у програмі "Прайм-Тайм" на телеканалі "Конкурент TV" - про безпеку журналістів, боротьбу з пропагандою і роль регіональних медіа - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Максим Онопрієно у програмі “Прайм-Тайм” на телеканалі “Конкурент TV” – про безпеку журналістів, боротьбу з пропагандою і роль регіональних медіа

– Марафон “Єдині новини” – це спільний український інформаційний фронт, до якого долучилися загальнонаціональні і регіональні канали. Головна мета проєкту – забезпечити глядачів і слухачів оперативною і правдивою інформацією, а також убезпечити від російської пропаганди.

– Національна рада ініціює благодійні проєкти. Зокрема, запустили проєкт «Медійне серце України». У рамках цього проєкту розповідаємо історії медійників, які постраждали від російських окупантів, та інформуємо про необхідність допомоги цим людям.

– Спільно з генеральним продюсером музичної премії «YUNA» Павлом Шильком плануємо провести онлайн-концерт, спрямований на допомогу регіональним медійників, які постраждали. На пісню «Місця щасливих людей» написано адаптований текст про Маріуполь, Ірпінь, Бучу, Херсон, Миколаїв. Гурт «Скрябін» офіційно передав права на адаптацію. Вони виконують основну музичну партію, а куплети співають різні українські зірки. Декілька рядків увійшло із записів Кузьми. Таким чином благодійний фонд імені Кузьми Скрябіна долучається до цієї ініціативи і під час концерту будуть відкриті рахунки для збору допомоги. Потім фонд розподілить зібрані кошти серед регіональних медійників.

Детальніше у відео 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше