Марафон єднання. Українські канали проводять спільний ефір #UAразом - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Марафон єднання. Українські канали проводять спільний ефір #UAразом

До телемарафону долучилася більшість загальнонаціональних каналів. Транслюють #UAразом і регіональні мовники. Участь в ефірі вже взяли Президент України Володимир Зеленський та українські урядовці. Відбувалися прямі включення з міст.

Марафон розпочався о 8-й годині ранку з привітання Президента України Володимира Зеленського.

Українці – різні за місцем проживання, віком, мовою і релігією. Однак їх поєднує єдине бажання – жити у мирі, жити щасливо, однією сім’єю. Так звернувся до глядачів марафону Президент.

«І ніхто наш будинок не любитиме так, як любимо ми. І тільки разом ми зможемо наш будинок захистити. З Днем єднання, синьо-жовті!» – додав глава держави.

Після цього в спільній студії разом з ведучими до українців звернулися Голова Верховної Ради, урядовці, народні депутати, лідери громадської думки, військові, артисти, представники різних областей України.

Учасники марафону  заявили про консолідацію зусиль перед викликами гібридної війни, яку веде проти нашої країни Російська Федерація. Вони розповіли  про готовність України відбивати агресивні атаки і на інформаційному фронті, і на кордонах нашої країни.

Між гостьовими студіями транслювалися сюжети про унікальність різних регіонів нашої держави, історії людей, які живуть у містах і селах нашої різноманітної Батьківщини.

О 10:00 перед будівлею Кабінету Міністрів підняли Державний прапор України, а також за участі Президента України – в аеропорту «Бориспіль». Прозвучав Державний гімн України.

Наступна частина телевізійного марафону вийде в ефір сьогодні із 19:00 до 22:00.

День єднання 16 лютого 2022 року визначено Указом Президента України «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» від 14 лютого року № 53/2022.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше