Медіарегулятор виніс на обговорення громадськості зміни, які спрощують подання інформації про структуру власності медіа - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Медіарегулятор виніс на обговорення громадськості зміни, які спрощують подання інформації про структуру власності медіа

Національна рада на засіданні 24 лютого ухвалила винести на громадське обговорення проєкт змін до Порядку подання телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги інформації про структуру власності. Громадські й галузеві організації можуть подавати свої пропозиції упродовж місяця з дати оприлюднення цього рішення на вебсайті Національної ради.

Порядок про подання інформації про структуру власності було затверджено рішенням Національної ради від 21 січня 2016 року № 2. Однак у процесі практичної реалізації положень цього регуляторного акта суб’єкти інформаційної діяльності зверталися до Національної ради з пропозиціями щодо його удосконалення. Двічі до документа вносилися зміни – 2017-го і 2019 року. Для реалізації деяких пропозицій представників індустрії Національна рада не мала технічних можливостей, які тепер з’явилися.

Нинішній проєкт змін до Порядку подання ліцензіатами Національної ради інформації про структуру власності пропонує форму подання щорічної звітності через електронний сервіс «Особистий кабінет». Також спрощуються самі форми документів та зменшується їхня кількість. Окрім того, пропонується спростити також подання відомостей за формою податкової декларації про майновий стан і доходи.

Проєкт Порядку подання телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги інформації про структуру власності розміщений за посиланням. Зацікавлені сторони можуть подавати до нього свої пропозиції до 25 березня 2022 року. Після цього регулятор  має затвердити зміни на засіданні та подати своє рішення до Міністерства юстиції для державної реєстрації.

​ 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше