Metallica, Scorpions і Bon Jovi – легендарні рок-гурти разом з Україною! - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Metallica, Scorpions і Bon Jovi – легендарні рок-гурти разом з Україною!

Гурт Metallica пожертвував для допомоги українським біженцям пів мільйона доларів, у відомому хіті «Wind of Change» Scorpions більше немає слів про москву – натомість гурт співає «А тепер послухай моє серце, воно каже: Україна».  Bon Jovi також пише «Слава Україні!», коли побачив, як українці захищають свій дім – легендарні музиканти підтримують український народ у війні, яку розв’язала росія.

Для підтримки українців, які постраждали від російської воєнної агресії, Metallica заснувала Благодійний фонд «All Within My Hands Foundation» й передала вже 500 тисяч доларів допомоги. Зокрема, ці кошти отримає неурядова організація World Central Kitchen (WCK), яка забезпечує харчуванням українських біженців. Про це повідомляє NME.

Також на своїй офіційній сторінці група Metallica повідомила про плани збільшити суму благодійної допомоги українцям. Для цього вони відкрили збір коштів і завдяки йому сподіваються до кінця травня зібрати 1 мільйон доларів. Кошти так само надійдуть на потреби біженців, яким допомагає World Central Kitchen. Аби пришвидшити збір необхідної суми, благодійний фонд музикантів подвоюватиме кожен внесок.

Крім того, кожен музикант гурту Metallica приєднується до допомоги Україні й особисто. Так, вокаліст групи  Джеймс Хетфілд та гітарист Кірк Хеммет продають свої гітари на аукціонах. А барабанщик гурту Ларс Ульріх розповів, що «вони пишаються тим, що підтримують команди «World Central Kitchen» в шести європейських країнах, що служать мільйонам українців, які були змушені покинути свої домівки».

Під час великого концерту у Лас-Вегасі гурт Scorpions прибрав назву російської столиці у тексті свого хіта «Winds of Change» й натомість згадав у ньому Україну. Зокрема, замість слів «Follow the moskva down to Gorky Park» («Ідучи берегом москви-ріки до парку Горького») пролунали: «Now listen to my heart, it says Ukrainia» («А тепер послухай моє серце, воно каже: Україна»). Крім того, соліст Scorpions Класус Майне на початку свого виступу висловив підтримку Україні, а протягом усього музичного номера на пісню «Winds of Change» зала була освітлена синьо-жовтими променями.

Bon Jovi на своїх офіційних сторінках поширив відео, на якому одесити під легендарний хіт гурту «It’s my life» збирають з пляжів пісок у мішки для укріплення свого міста. У дописі до цього відео рок-гурт висловив свою солідарність з українським народом, який захищає свій дім від російської окупації. «Це для тих, хто відстоював своє. Одеса, Україна», –  написали  вони й додали хештег, під яким єднаються українці, #Слава Україні.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше