Міністерство юстиції зареєструвало 5 регуляторних актів Національної ради (оновлено)

01.03.2012

У ЛЮТОМУ 2012 РОКУ МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЗАРЕЄСТРУВАЛО 5 РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ. ТАКА ПРОЦЕДУРА ВИЗНАЧЕНА ЗАКОНОМ УКРАЇНИ № 1722-VI І МАЄ НА МЕТІ ВДОСКОНАЛИТИ СТАДІЇ ПРИЙНЯТТЯ ТА ПОРЯДКУ ОПРИЛЮДНЕННЯ АКТІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ ТА НАЛАГОДИТИ ЕФЕКТИВНУ СХЕМУ ПРИВЕДЕННЯ ЇХ У ВІДПОВІДНІСТЬ ІЗ ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ.

У лютому 2012 року Міністерство юстиції України зареєструвало 5 регуляторних актів Національної ради. Така процедура визначена Законом України № 1722-VI і має на меті вдосконалити стадії прийняття та порядку оприлюднення актів Національної ради та налагодити ефективну схему приведення їх у відповідність із чинним законодавством.

Зареєстровано акти Національної ради щодо Правил мовлення в дні трауру, Систему візуальних позначок класифікації кіновідеопродукції залежно від аудиторії, на яку вона розрахована, Інструкцію про порядок здійснення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги та Положення про скасування санкції «оголошення попередження».

2 березня 2012 року прес-служба Міністерства юстиції України повідомила про те, що зареєстровано рішення Національної ради від 14.12.2011 № 2874 «Про внесення змін до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору», дата реєстрації 27 лютого 2012 року, № 320/20633.

Окрім них, державної реєстрації потребує ще один важливий документ, розроблений Національною радою, який дозволяє регуляторному органові у сфері телерадіомовлення суттєво поліпшити виконання покладених на нього державою повноважень, це – Положення про видачу, переоформлення та видачу дубліката ліцензії провайдера програмної послуги.

Наприкінці 2011 року Національна рада затвердила План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік і вже ц.р. до нього внесла кілька уточнень.

____________________________________________________________________________
Стежте за нашими новинами на facebook.com/NacRada та twitter.com/NacRada