Мінкульт висловлює пропозицію телеканалам у період карантину транслювати богослужіння із найбільших храмів України

27.03.2020

Міністерство культури та інформаційної політики України звернулося до Національної ради з ініціативою запропонувати вітчизняним медіагрупам, загальнонаціональним, регіональним і місцевим телерадіоорганізаціям забезпечити трансляції богослужінь, інших релігійних обрядів найбільших церков України та релігійних організацій у період, коли через пандемію коронавірусу COVID-19 та протиепідемічні заходи, яких вживає український уряд і органи місцевого самоврядування, заборонено проведення всіх масових, у тому числі й релігійних заходів та обрядів.

У Міністерстві переконані, що можливість вірян долучитися до релігійних обрядів в умовах самоізоляції позитивно впливатиме на дотримання ними режиму карантину, а також забезпечить духовну підтримку нації.

Національна рада оприлюднює звернення, аби керівники телерадіокомпаній мали змогу ознайомитися з ним докладно та  сконтактувати з Міністерством культури та інформаційної політики України  для з’ясування графіка та параметрів трансляцій.

Водночас, із 27 березня і до завершення карантину щоп’ятниці, щосуботи та щонеділі телеканали Суспільного мовлення транслюватимуть богослужіння та обрядові заходи різних релігійних конфесій.

Фото з сайту УНІАН