Місцеве FM-мовлення є відтепер і в гірських районах Прикарпаття

26.09.2013

25 вересня 2013 року на території Косівського району Івано-Франківської області Приватне підприємство «Телерадіокомпанія «РАІ» розпочала FM-мовлення на хвилі 100,6 МГц.

Адміністрація району та колектив «РАІ» у спеціальному радіозверненні привітали косівчан і відзначили, що початок трансляції радіопередач обласного мовника є для них знаковою подією. Адже досі територія гірського району не покривалася сигналом жодної місцевої та обласної радіостанції, через що його мешканці не мали доступу до оперативної інформації про події в районі та області.


Уведення в експлуатацію регіональної станції «РАІ-радіо» відкриває широкі можливості для розвитку інформаційного простору, поширення у всіх населених пунктах Косівщини актуальних повідомлень про події у громадсько-політичному, соціально-економічному й культурному житті краю, залучення місцевих журналістських кадрів та позаштатних кореспондентів. У найближчій перспективі ПП «Телерадіокомпанія «РАІ» відкриє у Косові кореспондентський пункт. Новини Косівщини відтепер будуть широко висвітлюватися у радіопрограмах і стануть невід’ємною частиною інформаційного простору Івано-Франківщини.