Міжнародна версія корейського суспільного мовника - телеканал «KBS World» - з’явиться у кабельних мережах України - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Міжнародна версія корейського суспільного мовника – телеканал «KBS World» – з’явиться у кабельних мережах України

24 листопада Національна рада внесла зміни до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України. Своїм рішенням регулятор  дозволив здійснювати в Україні ретрансляцію корейського суспільного мовника «KBS World».

Звернення до Національної ради з пропозицією внести програми до переліку дозволених програм надійшло 18 листопада від компанії «Коrean Broadcasting Systems». 

Статус мовника – суспільне мовлення, жанр програми – інформація, бізнес, фільмопоказ.  

Мова програми – корейська (озвучення), англійська (субтитри). Мовлення здійснюється 24 години на добу. У програмі відсутні передачі еротичного та сексуального змісту, зі сценами надмірного насилля чи жахів, фільми, демонстрування яких заборонено на території України.

Трансляція ведеться з супутнику Ноt bird 13b (Франція), частота 12476 Мгц, поляризація – горизонтальна, символьна швидкість 29,9 МСимв/с, сигнал некодований.  

Національна рада отримала підтвердження, що діяльність каналу буде відповідати законодавству України та Європейській конвенції про транскордонне телебачення.

Можливість трансляції в Україні міжнародної версії корейського суспільного мовника обговорювалася серед інших питань під час офіційного візиту української делегації у складі членів Національної ради і представників медійної галузі. Зі свого боку Україна зможе запропонувати корейській стороні трансляцію українського міжнародного телеканалу після запуску української мультимедійної платформи.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше