Міжнародні спостерігачі моніторять медіа Вінниччини - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Міжнародні спостерігачі моніторять медіа Вінниччини

28 лютого відбулася робоча зустріч представника Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Вінницькій області Вадима Мазурика з членами Місії ОБСЄ зі спостереження за виборами Президента України 2019 року Орисею Круко й Анджеєм Клімчуком. На ній ішлося про перебіг виборчої кампанії на теренах Вінниччини, дотримання місцевими і регіональними ЗМІ журналістських стандартів та принципів редакційної незалежності під час виборчих перегонів.

Представник Національної ради розповів членам Місії, чи вдається вінницьким мовникам у своїх ефірах бути об’єктивними, неупередженими, збалансованими та виконувати вимоги Закону України «Про вибори Президента». Він також поінформував спостерігачів ОБСЄ про роль та функції регуляторного органу в цій сфері, а також розповів про діяльність робочої групи із нагляду за дотриманням медіа виборчого законодавства, яка створена при Національній раді. Він уточнив, що Національна рада  може діяти лише у межах визначених повноважень, а нинішнє законодавство потребує важливих уточнень, які би дозволили регулятору оперативно реагувати на порушення та застосовувати відповідні санкції.

Національна рада після закінчення виборчої кампанії підготує Звіт, у якому будуть відображені порушення, яких припускалися загальнонаціональні,  регіональні й місцеві телерадіоорганізації, супутникові телеканали, та висловлені пропозиції  щодо змін  законодавства про вибори.

Сторони домовилися про подальші зустрічі та координацію спільних дій.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше