Міжнародний благодійний концерт-марафон на підтримку України «Save Ukraine – #StopWar» 27 березня об’єднає світових і українських зірок шоу-бізнесу - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Міжнародний благодійний концерт-марафон на підтримку України «Save Ukraine – #StopWar» 27 березня об’єднає світових і українських зірок шоу-бізнесу

У Варшаві 27 березня о 17:30 за центрально-європейським часом, о 18:30 за часом київським, польський телеканал TVP розпочне трансляцію міжнародного благодійного концерту-марафону на підтримку України «Save Ukraine #StopWar». До початку заходу, під час трансляції концерту та після його закінчення триватиме збір коштів для гуманітарних потреб, спричинених військовим вторгненням рф у незалежну суверенну державу Україну.

Концерт-марафон транслюватимуть  усі українські телевізійні канали і платформи, що створюють проєкт «Єдині новини», та  міжнародні версії цих телеканалів. Національна рада запрошує долучитися до заходу регіональних й місцевих телерадіомовників.

Крім того, ефір «Save Ukraine #StopWar» буде доступний для перегляду користувачам з усього світу на сторінках «1+1» та «Atlas» на платформі YouTube. До марафону також доєднається понад 20 країн, які локально показуватимуть спільний ефір на телеканалах GPB1, RTSH2, RTCG2, ETV, Pulse4, RAI 3, Milano Etno TV, RTP  та інші.

На міжнародному благодійному телемарафоні на підтримку України виступатимуть міжнародні зірки та найвідоміші українські виконавці.

Очікується, що підтримку Україні висловлять Fatboy Slim, Within Temptation, Bastille, Submotion Orchestra, BrainStorm, Beissoul & Einius, Salvador Sobral, Netta, Idina Menzel, IAMX, Gus Gus, Nino Katamadze та інші.

Україну представлятимуть понад 20 артистів, серед яких:  Монатік, Тіна Кароль, «The HARDKISS», «Океан Ельзи», Джамала, «Go_A», «Даха Браха», «Один в каное», Альона Альона, «Антитіла», Pianoбой, Melovin, Артем Півоваров, Аліна Паш, Kadnay, Latexfauna, Руслана, «Dakh Daughters», «TVORCHI», NK та інші.

Вестимуть захід українські медійники Тімур Мірошниченко і Марія Єфросиніна.

У перебігу телемарафону до багатомільйонної аудиторії з проханням підтримати Україну у її протистоянні підступному  рашистському ворогові звертатимуться волонтери, громадські активісти, спортсмени, митці, яких знають і шанують в усьому світі.

Організатори повідомляють, що учасники марафону звертатимуться до численної аудиторії з різних куточків планети, а також із тих українських міст, де не припиняються ворожі обстріли.

Телемарафон «Save Ukraine #StopWar» реалізують «1+1 media», команда фестивалю «Atlas», Суспільний мовник, його підтримують національний мобільний оператор  «Київстар», Міністерство культури та інформаційної політики, Міністерствао закордонних справ, а також Міністерство соціальної політики. Ідейними натхненниками проєкту є фестиваль «Atlas» та «Київстар».

Детальнішу інформацію про проєкт «Save Ukraine #StopWar» можна довідатися на сайті: https://saveukraine.1plus1.ua/.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше