Молдова призупинила ліцензію шести телеканалам, що поширювали дезінформацію про війну в Україні - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Молдова призупинила ліцензію шести телеканалам, що поширювали дезінформацію про війну в Україні

Таке рішення ухвалила Комісія з надзвичайних ситуацій, передає сайт уряду республіки. Обмеження стосуються молдовських телеканалів TV6, Orhei TV. Primul în Moldova, Accent TV, а також молдовських версій російських мовників RTR Moldova та NTV Moldova.

Ліцензії каналів призупинили з метою «захисту національного інформаційного простору та запобігання ризику дезінформації шляхом поширення недостовірної інформації або спроб маніпулювання громадською думкою».

У висновку Комісії з надзвичайних ситуацій вказано, що рішення про призупинення мовлення шести телеканалів ухвалили на підставі звітів Ради з питань телебачення і радіо Молдови щодо порушення Кодексу телебачення і радіо, включно із санкціями за розповсюдження некоректної інформації під час висвітлення подій у країні та війни в Україні

Раніше Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення провела зустріч з Повноважним Послом Республіки Молдова в Україні Валерій Ківером щодо спільної боротьби двох країн з російською інтервенцією.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше