Мовники далі інформують Національну раду про труднощі в діяльності через карантин

16.07.2020

Національна рада упродовж останніх двох тижнів отримала повідомлення ще від п’яти мовників про зміни у їхній діяльності, що вимушено відбуваються через карантинні заходи, повідомила під час засідання голова Національної ради Ольга Герасим’юк.

 Усі  звернення, за її словами, будуть ретельно розглянуті. Питання, які справді пов’язані із труднощами, що виникли через карантин, будуть враховані  регуляторним органом.

Так, комунальне підприємство Київської міської ради «Телекомпанія «Київ» (логотип «КИЇВ») поінформувало про тимчасове припинення супутникового і багатоканального телемовлення 9 липня з 08:29 до 10:50 у зв’язку із відключенням електроенергії.

Із фінансових причин припинено ефірне радіомовлення ТОВ «ТРК «Вільне радіо» (позивні «Вільне радіо»), м. Київ, на частоті 91,5 МГц у містах Бахмуті, Соледарі, Часовому Ярі, смт Красній Горі та Бахмутському р-ні Донецької обл.

ПрАТ «Радіокомпанія «ГАЛА» (позивні «Україномовне радіо Країна ФМ»), м. Київ, повідомило про  вимушене припинення багатоканального радіомовлення з технічних причин, оскільки вийшло з ладу програмне забезпечення, яке обслуговується компаніями-виробниками з Європейського Союзу.

Про неможливість вчасно розпочати мовлення через організаційні труднощі Національну раду також поінформувало ТОВ «ТРК «АРТ» (логотип «цифра «7»), м. Одеса.

А ТОВ «УНА-1» (позивні «РАДІО УНА. Перша українська націоналістична хвиля»), м. Рівне, попередило про можливе відхилення від програмної концепції мовлення на частоті 99,1 МГц у м. Радехові та Радехівському р-ні Львівської обл., у зв’язку із карантинними заходами на території Львівської та Рівненської областей.