Мовники звертаються до регулятора про тимчасові на період карантину зміни в мовленні - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Мовники звертаються до регулятора про тимчасові на період карантину зміни в мовленні

До Національної ради і далі надходять повідомлення від телерадіокомпаній про зміни у їхній діяльності через запроваджені урядом карантинні заходи для запобігання поширенню вірусу COVID-19. Станом на 20 травня регулятор отримав 37 таких звернень від мовників.

За останні два тижні, на жаль, ще 4 телерадіокомпанії вимушені були тимчасово припинити свою діяльність – 3 телекомпанії у Хмельницькій області і одна радіокомпанія у Сумській області.

 Про неможливість вчасно розпочати мовлення через фінансові та організаційні труднощі Національну раду повідомили ще 3 ліцензіати: супутниковий телемовник і 2 місцеві радіомовники.

 Загалом за період дії карантину 18 ліцензіатів поінформували, що були змушені змінити свою сітку мовлення, 1 повідомив про намір легалізувати зміни, внесені у програмну концепцію мовлення. Тимчасово припинили мовлення 9 телерадіокомпаній, стільки ж ліцензіатів не змогли вчасно розпочати мовлення через фінансову та організаційну неспроможність освоєння частот.

Національна рада розглядає подані заяви від мовників і аналізує, які із заявлених змін пов‘язані з обставинами карантину, та наголошує допускаються корекції лише зумовлені цією кризою, решта згідно з вимогами законодавства.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше