Мукачівському телеканалу «MS» оголошено попередження за порушення правил мовлення у день пам’яті

29.11.2018

Національна рада розглянула результати позапланової перевірки ДП ТРК «Мукачево «М-Студіо» Виробничо-комерційного ТОВ «Продюсер», м. Мукачеве Закарпатської обл. (логотип «MS), і оголосила компанії попередження через порушення правил мовлення у День пам’яті – 100 років з дня початку «червоного терору». Відповідне рішення регулятор ухвалив під час засідання 29 листопада.

Під час перевірки було з’ясовано, що 5 вересня, у День пам’яті – 100 років з дня початку «червоного терору» – злочинної репресивної політики комуністичного режиму, телеканал «MS» не дотримався встановлених правил мовлення у дні пам’яті і трауру, оскільки на екрані не було відповідного стилізованого зображення або палаючої свічки до 08:45.

Національна рада визнала порушення пункту б) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», постанови Верховної Ради України «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2018 році» та пункту 4 Правил ведення мовлення на теле – і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті й оголосила телеканалу попередження.