Миколу Чернотицького обрано головою правління суспільного мовника - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Миколу Чернотицького обрано головою правління суспільного мовника

27 квітня Наглядова рада АТ «Національна суспільна телерадіокомпанія» шляхом таємного голосування обрала головою правління компанії Миколу Чернотицького. За його кандидатуру проголосували 10 із 15 членів Наглядової ради.

Претендентами на посаду голови правління на фінальному етапі конкурсного відбору  були Віталій Докаленко, Оксана Цибуля, Микола Чернотицький та Андрій Шаповалов. За Андрія Шаповалова віддали свої голоси 5 членів Наглядової ради НСТУ, Віталій Докаленко і Оксана Цибуля не набрали жодного голосу.

Останні чотири роки Микола Чернотицький обіймав посаду члена правління АТ «НСТУ», відповідального за за адміністративно-господарський напрям і регіональний розвиток. 

Відповідно до законодавства про Суспільне мовлення голова правління обирається терміном на чотири роки.

Національна рада щиро вітає Національну суспільну телерадіокомпанію України з обранням нового очільника, вибори якого відбулися  у відкритий демократичний спосіб, і сподівається на її подальший успішний поступ.

Цінності, які повинен відстоювати суспільний мовник, – незалежність, різноманітність, плюралізм, об’єктивність, є надзвичайно важливі і необхідні для розвитку успішної цивілізованої держави, якою має бути Україна.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше