На благодійних концертах на підтримку України вдалося зібрати понад 83 мільйони євро - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

На благодійних концертах на підтримку України вдалося зібрати понад 83 мільйони євро

Співачка Джамала на своїй сторінці на фейсбуці повідомила, що для України на різних концертах за її участі вже вдалося зібрати понад 83 мільйони євро. Акції на підтримку України у світі тривають.

 «Зараз кожен використовує свій ресурс, щоб допомогти. Я вважаю своїм обов’язком розповідати про злочини росії мільйонам людей по всьому світу та закликаю допомагати нам. Тільки завдяки європейським друзям нам вже вдалося зібрати мільйони», – написала Джамала.

      

Благодійні концерти проводилися у різних країнах Європи і транслювалися фактично на всьому європейському континенті – в Естонії, Литві, Чехії, Грузії, Албанії, Чорногорії, Словенії, Латвії, Хорватії, Словаччині, Австрії, Кіпрі, Канаді, Швейцарії, Австрії, Іспанії, Італії, Великій Британії, Німеччині, Бельгії, Польщі, Україні та інших країнах.

Слухачі і глядачі зробили свої пожертви, щоб підтримати український народ:

€3,3 млн відправили глядачі фіналу Нацвідбору на Євробачення у Берліні. Загалом у рамках кампанії ARD зі збору коштів для людей в Україні було зібрано близько €67 мільйонів. Вони передані організаціям Aktion Deutschland Hilft і Bündnis Entwicklung Hilft, що надають допомогу українцям.

€52 тис. зібрали на шоу The Voice у Литві. Пожертви передали Blue/Yellow, які допомагають українській армії.

€950 тис. — результат концерту We are one в Бухаресті, до якого долучилися Том Оделл, Армін ван Бюрен та ін. Внески передали румунському «Червоному хресту».

£13,4 млн. — зібрано на Concert For Ukraine у Бірмінгемі. У прямому ефірі взяли участь Ед Ширан, Грегорі Портер та інші.

 Акції на підтримку України у світі тривають.

Так, сьогодні, 6 квітня, відбудеться черговий благодійний концерт, цього разу в Іспанії. Іспанський суспільний мовник RTVE проведе музичне шоу «Об’єднані заради миру: Україна в серці» («Unidos por la paz: Ucrania en el corazón») за участі відомих іспанських та українських музичних виконавців, зокрема учасників Євробачення різних років. Усі зібрані кошти від трансляції благодійного концерту будуть спрямовані на допомогу українцям, які постраждали від російської військової агресії.

А 8 квітня Global Citizen організовує цифрове раллі «Stand Up For Ukraine Rally» за участі відомих світових зірок сцени, серед яких Мадонна, Селін Діон, Біллі Джоел, U2, Озі Осборн, Red Hot Chili Peppers та інші. Мета заходу – підтримка біженців і переселенців з України.

Фото: фейсбук-сторінка Джамали, Getty Images, Aldalive

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше