На частоті 102,4 FM у Чернігові почало мовити радіо «ТІМ ФМ» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

На частоті 102,4 FM у Чернігові почало мовити радіо «ТІМ ФМ»

1 червня прилуцька радіокомпанія «ТІМ ФМ» розпочала мовлення в Чернігові на  частоті 102,4 FM.  Незважаючи на повномасштабне вторгнення рашистів і особливо на військову атаку на місто Чернігів, радіо «ТІМ ФМ» за пів року від отримання ліцензії зазвучало для чернігівців.

Торік прилуцькі радійники представили членам Національної ради свою концепцію мовлення і пообіцяли, що їх радіо стане цікавим і для міста обласного значення.

19 листопада 2021 року вони виграли конкурс на FM-мовлення у місті Чернігові та Чернігівському районі. Тоді керівник компанії Олександр Поломарчук особисто пообіцяв  членам медіарегулятора виправдати цю довіру і вони це зробили!

Згідно з умовами ліцензії «ТІМ ФМ» здійснює цілодобове мовлення в інформаційному форматі.  Колектив радіостанції вирішив у цей час випробувань для всіх українців надавати слухачам  максимум перевіреної інформації та уникати розважальних передач. В ефірі радіомовника з 08:00 до 20:00 щопівгодини звучатимуть  власні  підбірки новин та музичних композицій, що вселяють віру у Перемогу.

З 20:00 до 08:00 в ефірі транслюватиметься марафон Єдиних новин,  аби слухачі цілодобово мали  доступ до актуальної інформації. Крім того, радіостанція передаватиме оповіщення про повітряну тривогу чи інші оголошення з метою захисту громадян!

Національна рада вітає увесь колектив «ТІМ ФМ»  і їх слухачів із цією дуже важливою для регіонального мовлення перемогою.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше