На Чернігівщині розширюють мережу FM-мовлення

14.01.2013

У Чернігівській області активно продовжують розбудову телерадіоінформаційного простору шляхом розширення мережі FM-мовлення. Так, приємною подією нового року для слухачів семи районів Чернігівщини став вихід в ефір передач обласного радіо в FM-діапазоні на частоті 101,2 Мгц, смт Холми. Це своєрідний «прорив», так би мовити, перша ластівка в радіоефірі Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії «Сівер-центр». До цього часу обласне радіо мовило в FM-діапазоні лише 2 години 10 хвилин на добу в місті Новгород-Сіверському. Тож особливо гострою була проблема надання населенню місцевої інформації в північній частині області, де проводове мовлення практично зникло два роки тому.

Відтепер слухачі Корюківського, Коропського, Сосницького, Семенівського, Новгород-Сіверського та Щорського районів знову з цікавістю дізнаються про події регіону, роботу органів влади, ситуацію в економічному і громадсько-політичному житті.

Слід зазначити, що редакція «Чернігівської хвилі» – обласного радіо – тепер мовить 24 години на добу. Щогодини подає в ефір свіжі новини, пізнавальні, науково-просвітницькі, розважальні передачі. В ефірі є місце й дитячим і молодіжним програмам. У музичній палітрі пріоритет надається українським пісням та виконавцям.

ОДТРК і далі дбає про розширення мовлення в FM-діапазоні. Так, нещодавно вона звернулася з проханням прорахувати частоти для FM-мовлення в містах Чернігові, Бахмачі, Прилуках. У майбутньому обласна телерадіокомпанія планує мовити в FM-діапазоні на усій території області.