На Чернігівщині відроджують районне радіомовлення в FM-діапазоні

19.11.2013

У селищі Козельці Чернігівської області відбувся перший вихід в ефір районного радіомовлення «Районні вісті» в FM-діапазоні на хвилі 99,6 МГц. Це перша районна радіостанція Чернігівщини, яка працюватиме в ефірі 24 години на добу.

Відтепер жителі Козелеччини мають змогу отримувати обширну інформацію про події держави і світу та бути причетними до суспільних процесів. Радіо, забезпечуючи зв’язок особистості зі світом, не тільки виконує інформативну функцію, а й робить життя цікавішим та змістовнішим.

Передачі Козелецького районного радіо зможуть слухати і жителі сусіднього Бобровицького району.

Відновлення роботи місцевого радіомовлення після відмови від проводового відбулося за підтримки керівництва району й депутатів районної ради, які, добре розуміючи потребу громадян в отриманні новин, доклали максимум зусиль для створення ще одного джерела інформації.

До цього часу сигнал обласного радіо «Сівер-Центр» не розповсюджувався на територію Козелецького та Бобровицького районів. Нині жителі цих районів мають змогу чути передачі обласного радіо, якими обмінюються між собою Козелецьке й Чернігівське обласне радіомовлення.

Таким чином, в області в FM-діапазоні працюють вже чотири районні радіостанції: у місті Новгород-Сіверському, селищах міського типу Коропі, Козельці і Варві.

Подали документи на прорахунок частот Борзнянське, Сосницьке, Менське та Ічнянське радіомовлення. У подальшому районні радіокомпанії Чернігівщини планують всі перейти на FM-мовлення.